Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Meçhul ‘kahraman’a yalancılık suçlaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
JoJo
Yönetici
Yönetici

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Meçhul ‘kahraman’a yalancılık suçlaması   Çarş. Ağus. 18, 2010 2:36 pm

Mersin’de, önceki gün çıkan yangında mahsur kalan 10 aylık bebeği kurtaran “meçhul kahraman”la ilgili dün iki iddia ortaya atıldı. Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı İbrahim Özdemir, 10 aylık Güneş Erol’u aslında itfaiye ekip amiri Adil Kılıç’ın kurtardığını belirterek “meçhul kahraman” hakkında “Kamu görevlilerini yanılttığı” gerekçesiyle suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi. Adil Kılıç bebeği kendisinin kurtardığını, ‘meçhul kahraman’ olarak gösterilen kişinin “Ben akrabasıyım bana ver” diyerek çocuğu aldığını ileri sürdü. Kılıç’ın ikinci iddiası ise ‘kahraman’ın kendisine zimmetli olan el fenerini de alarak ortadan kaybolduğu şeklindeydi.

‘Benim de iki kızım var’
Bu iddiaların ardından ‘meçhul kahraman’ı DHA muhabiri, Gaziantep’in Araban ilçesinde buldu. Bakır, iş aramak için gittiği Mersin’de Güneş bebeği nasıl kurtardığını anlattı: “Benim de biri 7 aylık, diğeri 4 yaşında iki kızım var. O an çocuklarım gözümün önüne geldi. Reklam yapmak isteseydim, ismimi söylerdim. Hiçbir şey söylemeden memleketime döndüm.”

Uzun süre yokum...

Üniversite'li
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Meçhul ‘kahraman’a yalancılık suçlaması   Çarş. Ağus. 18, 2010 7:28 pm

paylaşım için teşekkürler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Meçhul ‘kahraman’a yalancılık suçlaması   Perş. Ağus. 19, 2010 9:13 pm

EsmeR demiş ki:
paylaşım için teşekkürler
JoJo
Yönetici
Yönetici

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Meçhul ‘kahraman’a yalancılık suçlaması   Cuma Ağus. 20, 2010 9:58 am

Önemli degıl

Uzun süre yokum...

Üniversite'li

Meçhul ‘kahraman’a yalancılık suçlaması
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KADIN KAHRAMANLAR