Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Kılıçdaroğlu: Evi satmaya çalışıyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ICEMANKIMI
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Kılıçdaroğlu: Evi satmaya çalışıyorum   C.tesi Ağus. 14, 2010 12:05 pm

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu polemik konusu olan kooparatifteki havuzlu evinin satılık olduğunu açıkladı. Fikrek Bila’ya konuşan Kılıçdaroğlu şunları söyledi: Doğrusunu isterseniz ben inşaat halindeki bu evi satmak istedim. Satamadım. İki aydır arkadaşlar uğraşıyorlar, satamadık. Arkadaşlara rica etmiştim. Çünkü taksitlerini ödeyemiyorum, zorlanıyorum?

"163 BİN TL ÖDEME YAPTIM"

Bankadan kredi aldığım için aylık 1.500 TL taksiti var. Ancak ödemekte zorlanıyorum. Bir satış fiyatı düşünmedim. Ben, bugüne kadar yaptığım masrafı verecek biri varsa, ona satmaya hazırım. Sanıyorum bugüne kadar 163.000 TL civarında ödeme yaptım. Herhangi bir kâr almam söz konusu değil. Bu masrafı ödeyene satarım. Dediğim gibi, ev satılık ama henüz satamadık.

"BAŞBAKAN’IN VİLLASIYLA UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOK"

Benim üyesi olduğum yazlık kooperatif eviyle, Başbakan’ın yaşadığı havuzlu villa arasında uzaktan yakından bir benzerlik yok. Çok büyük fark var, aynı şey değil. Ayrıca bu yazlık bir kooperatif evi. Sürekli yaşanacak bir ev değil. Başbakan’ı bu konuda eleştirmeyi sürdüreceğim.

"BAŞBAKAN’IN EV SAHİBİ KİM?"

Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan’ın sözünü ettiğiniz villada kiracı olduğunu söyledi. Bu çok dikkat çekici. İyi, o zaman ev sahibi kimmiş? Başbakan kaç lira kira veriyormuş, onu da açıklasınlar, öğrenelim. Ayrıca benim üyesi olduğum kooperatif ortada, herkese açık. Görüntüleri de yayımlandı. Başbakan da sözünü ettiğim villasını basına açsın, nasıl bir villa olduğunu görelim.

"HİÇ 8 DAİREM OLMADI"

Benim hayatımda hiçbir zaman 8 dairem olmadı. Bu iddiayı gündeme getirenleri ispata davet ediyorum. Mal beyanımda da belirttim. Benim İstanbul’da bir evim var. Ankara’da şimdi oturduğum ev var. Onu da milletvekili olduktan sonra kredi ile almıştım. Ankara’da Çubuk yolunda yine bir kooperatif evim var.

Tunceli’de babamdan kalma bir ev var. Şimdi konu edilen yazlık kooperatif üyeliğim var. İki kooperatif üyeliğim daha var; ama onlar aktif bile değil, ayda 20 lira ödediğimiz ama ilerlemeyen kooperatiflerdi. Benim hayat tarzım, gelirimin kaynakları, maaşlarım ortadadır. Hayat tarzım hiç değişmedi.
http://www.mangaciyizbiz.azbuz.com
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlu: Evi satmaya çalışıyorum   C.tesi Ağus. 14, 2010 4:39 pm

paylaşım için teşekkürler
JoJo
Yönetici
Yönetici

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlu: Evi satmaya çalışıyorum   Cuma Ağus. 20, 2010 9:59 am

paylaşım için teşekkürler

Uzun süre yokum...

Üniversite'li

Kılıçdaroğlu: Evi satmaya çalışıyorum
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Derslerime odaklanamıyorum.....
» Dj Emsalsiz - Arkadaş Kalamıyorum
» Adımlar(İçedönük-ruha)
» Ağlamıyorum,sadece gözüme sen kaçtın...
» BİLMİYORSAN BİLMİYORUM DE KARDEŞİM ( EĞİTİCİ FIKRALAR )