Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
fatihkaracan
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 8:50 am

Konunun ilk mesajı :

Ölü dirilince, diriye yol görünüyor...

Kanal D’nin ilgiyle izlenen gençlik dizisi ‘Kavak Yelleri’, Efe karakteri yüzünden yaz boz tahtasına döndü! Üç yıldır aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken dizideki ana karakterlerden biri olan Efe’yi canlandıran Dağhan Külegeç, dizi yönetmeni Jale İncekol’la tartışıp ona sandalye fırlatmıştı. Kaprisleriyle dikkat çeken Külegeç, bu olaydan sonra senaryo gereği öldürülüp diziden çıkartılmıştı. Onun boşluğunu doldurmak için de Sarp Atak ekibe dâhil edilmişti. Güven karakteriyle Efe’nin yerini alan Atak, gösterdiği performansla hem izleyicinin hem de dizideki Aslı’nın gönlünü fethetmeyi başarmıştı.
Ancak, sürpriz bir biçimde Dağhan Külegeç’in ‘Kavak Yelleri’ne dönmesine karar verenler, pek çok fırtınalar atlatan Aslı-Güven ikilisinin mutluluğu yaşamasına izin vermeyecek! Uçurumdan düşen, cesedi bulunamasa da mezarı yapılan Efe’yi mucizevî bir biçimde hayata döndüren senaryo, bu kez de Güven’i sürpriz bir şekilde ‘Kavak Yelleri’nden uzaklaştıracak. Diziden ayrıldıktan sonra başka bir yapımda yer almayan Dağhan Külegeç, dönüşün heyecanını yaşarken Sarp Atak da on bölüm sonra sevenlerine veda edecek! Her ne kadar Atak, yeni projeleri olmasını ayrılış gerekçesi olarak gösterse de Külegeç’in dönüşünün etkisini inkâr etmek hata olur. Anlaşılan dizinin yapımcıları, aynı anda iki erkeği başrolde tutmak istemiyor!
Sarp Atak’ın diziden ayrılacağını öğrenen hayranlarıysa, tıpkı daha önce Dağhan Külegeç’in dönmesini isteyenlerin yaptığı gibi, Kanal D’yi ve yapım şirketi Tim’s Productions’ı e-posta yağmuruna tutarak bu karardan vazgeçirmeye çalışıyorlar. Onlar çabalarını sürdüredursun yapımcıların, dizilerin ana karakterleriyle bu şekilde oynamaları hiç hoş değil! Keyfe keder çıkartılan oyuncuları komik bir biçimde diziye döndürenler konuyu anlamsızlaştırıyor. Böylece senaryonun inandırıcılığı da kalmıyor. Bu nedenle yapımcılar, kadrodaki anlaşmazlıkları izleyiciyi etkileyecek biçimde dizilere yansıtmamalı! Ölen öldüyse kalan sağlar izleyicinin olmalı...

Tıklaa..

YazarMesaj
eda__efeci
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 11:44 am

bende msj attım dedm ki herseyi biliyomus gibi yazmadan önce kimin kalmasını istediginizi ögrenin SARP APAK ;D atak değil

bizim 1 yıldır onun geri dönmesi icin cabalarımızı bilmeden böyle yorumlar yapmadan düşünün brzzzzz
poet92
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 11:53 am

eda__efeci demiş ki:
bende msj attım dedm ki herseyi biliyomus gibi yazmadan önce kimin kalmasını istediginizi ögrenin SARP APAK ;D atak değil

bizim 1 yıldır onun geri dönmesi icin cabalarımızı bilmeden böyle yorumlar yapmadan düşünün brzzzzz
haklısın valla oturdukları yerden öle yazıolar habire. gerçi ben de oturtarak yazdım ama olsun
mhe_25
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 11:54 am

doru söylemiş diyemem ama bi noktaya katılıyorum yapımcıların böle ana karakterlerle oynamaması lazım !!!!
http://tarihsor.tr.gg
efemmutfak2
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 11:58 am

poet92 demiş ki:
arkadaşlar bu arı mıdır her neyse ona aşağıdaki mesajı attım siz de benim le aynı düşüncedeyseniz siz de mesaj atabilirsiniz. adresi: güleranibal@yahoo.com

ekran arısı sizsiniz herhalde. öncelikle söylemeliyim ki biz kavak yelleri izleyicileri olarak ve ayrıca dağhan sevenleri olarak efe nin tekrar dizimize dönmesinden çok mutluyuz. bu konu hakkında saçma sapan yorumlar yapmanız bir tek benim değil tüm kavak yelleri hayranlarını kızdırmıştır. beni teyit etmek için kavak yelleri resmi sitesini ve dağhan fanlarını kontrol edebilirsiniz. lütfen saçma sapan yorumlar yapmayı bırakınız ve işinizi daha düzgün bir şekilde sürdürünüz. iyi günler.

spr yazmışsın arkadaşım bayıldım bıravo
eda__efeci
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 12:04 pm

mhe_25 demiş ki:
doru söylemiş diyemem ama bi noktaya katılıyorum yapımcıların böle ana karakterlerle oynamaması lazım !!!!

evet bencede oynamaması lazım ben oynadıklarında yani efeyi cıkardıklarında diziyi bıraktım tepkimi gösterdm şimdi sıra güvencilerde napalım..... onlara haksızlık yapılıyo diye sevincimden taviz veremem ;D
poet92
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 12:08 pm

arkadaşlar senaristlerin yapacağın bişey yok dağhan da kendi isteğiyle ayrıldı sarp ta kendi isteğiyle ayrılıo.
mhe_25
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 2:33 pm

eda__efeci demiş ki:
mhe_25 demiş ki:

evet bencede oynamaması lazım ben oynadıklarında yani efeyi cıkardıklarında diziyi bıraktım tepkimi gösterdm şimdi sıra güvencilerde napalım..... onlara haksızlık yapılıyo diye sevincimden taviz veremem ;D
yok ben onu demiyorum güven umrumda deil yani bi dizide orjinal karakterler durmalıdır asla kaybolmamalı ya da ölmemelidir gördüler sonuçlarını zaten güven bu dizinin orjinal bir karakteri deil çakma bir karakter bence hiç te haksızlık yok ortada zaten efe geldiğinde mecbur gidecekti.....
http://tarihsor.tr.gg
karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 8:45 pm

ya diziyi yarım yamalak izleyip yorum yapan tiplere uyuz oluorum.
bi kere efenin mezarı bile boştu ya kayıptı sadece
ayrıca 3kiişinin o arabdan çıkıp sadece efenin çıkmaması daha büyük bi saçmalıkunu kabul etsinler
dağhan_gülhan
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 9:29 pm

ayyyyyyyy millette bir hava bir hava sanki bir alana bir bedava....kıskançlar ne olacakk...
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 9:43 pm

poet92 demiş ki:
arkadaşlar senaristlerin yapacağın bişey yok dağhan da kendi isteğiyle ayrıldı sarp ta kendi isteğiyle ayrılıo.

ama dağhanı buna mecbur bıraktılar
cerkez_hanceri
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Salı Ağus. 10, 2010 10:36 pm

eğer senaristler güven karakterinşn yaptıklarını efe karakterinin yaptıklarından kopyalıyıp biraz değiştirmemiş olsalardı güven karakteride tutardu güven karakteri hatalı kopya olduğu için tutmadı gidecekse bü yüzden gidecektir efe karakterininde asla kopyası olamacağını anladıkları için dağhanı dizye geri getirdikeler
duru06semih
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Çarş. Ağus. 11, 2010 7:16 am

dağhan_gülhan demiş ki:
ayyyyyyyy millette bir hava bir hava sanki bir alana bir bedava....kıskançlar ne olacakk...

ayyyy koptum ya yazına:)))) acayip uyumlu olmuş arkadaşım
erdemast
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Çarş. Ağus. 11, 2010 7:42 am

gereksiz konuşuyorlar cahil insan işte kendileri çok biliyor sanki
ebosum
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Çarş. Ağus. 11, 2010 9:29 am

cerkez_hanceri demiş ki:
eğer senaristler güven karakterinşn yaptıklarını efe karakterinin yaptıklarından kopyalıyıp biraz değiştirmemiş olsalardı güven karakteride tutardu güven karakteri hatalı kopya olduğu için tutmadı gidecekse bü yüzden gidecektir efe karakterininde asla kopyası olamacağını anladıkları için dağhanı dizye geri getirdikeler
valla benim için yine öyle olmazdı güveni ben ve benim gibiler hiç birşekilde kabul etmezdi neticede dağhanın yerini doldurmak için gelmiş biri

Ne Metin,
Ne Aslı,
Ne de Deniz.

En güzeli bizim sevgimiz
JoJo
Yönetici
Yönetici

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Çarş. Ağus. 11, 2010 10:38 am

askermt demiş ki:
éBRu' demiş ki:
aman cok bilioyorlar :sinir:

aynen çok biliyolar

Uzun süre yokum...

Üniversite'li
dağhan_gülhan
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   Çarş. Ağus. 11, 2010 2:16 pm

duru06semih demiş ki:
dağhan_gülhan demiş ki:

ayyyy koptum ya yazına:)))) acayip uyumlu olmuş arkadaşım
saol arkadaşım böylelerine böyle söylenir, kendileri çoq iyi bi haltmış gibi başkalarına sarıyolar
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)   

Ölü Dirilince...(Ekran Arısı)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2