Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Catboy-Yeni Bilgiler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 5:21 pm

Konunun ilk mesajı :

1 saat önce açıkladı paylaşayım dedim.

Ek Bilgiler:

1-
Catboy: 124-125. bölümden sonra yeni gelen yönetmen bir erkek. Adı ise Taner.

124. bölümden sonrası full İstanbul. İzmir kalmayacak.

Ama : Efe geldiğinde flashback yapacaklar.. Çeşmede çekim yaptı ya.. Nasıl kurtulduğu falan işte.

2- biri tatil var mı diye sormuş ne kadar sürer demiş.

Catboy: Tatil değil. Ramazan arası. Tatil değil derken oyuncular çekimlere devam edecek yani.1.5 ay kadar olması lazım.

Yorumuma gelince hayal ismini birinden daha duymuştum doğrudur herhalde, lale mansurun girmesi süper çok iyi bi oyuncu.en önemlisi de dağhan'ın 126'da geliyor olması iyice arttı 126 söylentisi çok iyi valla doğruysa baya az kaldı sonunda bitiyo hasret

En son güven_savar tarafından C.tesi Tem. 24, 2010 10:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

YazarMesaj
karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 10:19 pm

eminim ki doğrudur catboyda yalan olmaz:D
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 10:27 pm

Bu arada ilk mesaja bazı bilgiler daha ekledim bişeyler daha yazmış bu msjda da yazıyım.copy paste yapıyorum ondan

1-
Catboy: 124-125. bölümden sonra yeni gelen yönetmen bir erkek. Adı ise Taner.

124. bölümden sonrası full İstanbul. İzmir kalmayacak.

Ama : Efe geldiğinde flashback yapacaklar.. Çeşmede çekim yaptı ya.. Nasıl kurtulduğu falan işte.

2- biri tatil var mı diye sormuş ne kadar sürer demiş.

Catboy: Tatil değil. Ramazan arası. Tatil değil derken oyuncular çekimlere devam edecek yani 1.5 ay kadar olması lazım.

karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 10:30 pm

ya hangi bölmden sonra ara giricei belli mi
tugce36
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 10:36 pm

güven_savar demiş ki:
Çalışacağı cafe'nin adı der die das diye bir yer olduğu söyleniyor beşiktaştaymış. o tarafalara yakın olan arkadaşlar gidip bakabilir arada çekim var mı ya da çekim görmek istiyorsanız falan söyliyim dedim hem biz de öğrenmiş oluruz.
ARTIKILERIN HEPSI CAFE ADI OLMUS :: ::
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 10:50 pm

karamaça* demiş ki:

Nildi galiba dimi Catboy böyle bi soruya Ramazan Bayramı'nda demiş ama bence Ramazan'da falan demek istedi herhalde çünkü bayram Eylül'ün ortasında o zaman niye ara girsinler ki bilemiycem vala

Ya bence Dağhan'ın yüzü falan gözükür herhalde bu sefer o oldugunu anlarız yani ondan sonra girerler arayı noldugu falan ondan sonraya kalır diye tahmin ediyorum bu benim düşüncem sezon finalindeki gibi yaparlarsa olmaz çok saçma olur dağhan oldugunu anlamadıktan sonra.yine de belli olmaz tabi ama reyting için Dağhan Eylül'de olacak haberleri çıkmıştı biliyosunuz o yüzden bi nebze düşüncemi destekliyor.

ahmet488
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 10:54 pm

güven_savar demiş ki:
karamaça* demiş ki:

Nildi galiba dimi Catboy böyle bi soruya Ramazan Bayramı'nda demiş ama bence Ramazan'da falan demek istedi herhalde çünkü bayram Eylül'ün ortasında o zaman niye ara girsinler ki bilemiycem vala

Ya bence Dağhan'ın yüzü falan gözükür herhalde bu sefer o oldugunu anlarız yani ondan sonra girerler arayı noldugu falan ondan sonraya kalır diye tahmin ediyorum bu benim düşüncem sezon finalindeki gibi yaparlarsa olmaz çok saçma olur dağhan oldugunu anlamadıktan sonra.yine de belli olmaz tabi ama reyting için Dağhan Eylül'de olacak haberleri çıkmıştı biliyosunuz o yüzden bi nebze düşüncemi destekliyor.

katılıyorum daghanı arkadan qösterip ara werirler tabi bizim forum yine patlama yapar daghanı arkadan qösterdiler ya el olayı gibi bir sürü saçma sapan şeyler çıkar ::
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 11:04 pm

Taner dediği yönetmenin tam adı Taner Elhan bunu güvenilir biri daha söyledi umarım doğrudur Jale gitti Dağhan geldi olacak karşılaşmayacaklar demekki oh ya kurtuluyoruz sonunda o kadından

Ayrıca efe aslı-güven'i görecekmiş sevgili olduklarını falan ama aslı unutamadığını fark edecekmiş ve güven anlayacakmış aralarına girdiğini öyle çıkacak diziden diyolar bilmem ne kadar doğru :/

Bu arada ara olur da hakkaten bayram'da falan olursa o zaman rahat rahat izleriz Dağhan'ı ama bana sanki Ağustos'un ortalarında verceklermiş gibi geliyor Dağhan'ın geldiği sıra bakalım artık

ahmet488
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 11:05 pm

GÜVEN DİZİDE ASKERE GİDİYORMUŞ SENARYO ÖYLEYMİŞ ENGİN ABİNİN YALANCISIYIM Bİ ARA ASKER MUHABBETİ ÇIKMIŞTI O BU OLMALI
karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 11:09 pm

güven_savar demiş ki:
karamaça* demiş ki:

bence öle olur artık riske atmazlar:D yüzünü gösterip araya girilir.
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 11:10 pm

Asker muhabbeti Sarp için geçerli diye biliyorum gitmek zorunda sanırım yoksa dizideki Güven gitmezdi diziden aşk üçgeni olurdu ama o durumu Güven için de yazabilirler belki diziye uyarlarlar dediğin olabilir tabi söylenti bunlar (:

ahmet488
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   C.tesi Tem. 24, 2010 11:23 pm

BU ARADA LALE MANSUR U GOOGLEDEN ARAŞTIRDIM PEK İÇ AÇICI BİRİNE BENZEMİYO BİDE SEN BAK KIZLAR BAKMASIN
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 2:06 am

güven_savar demiş ki:
Taner dediği yönetmenin tam adı Taner Elhan bunu güvenilir biri daha söyledi umarım doğrudur Jale gitti Dağhan geldi olacak karşılaşmayacaklar demekki oh ya kurtuluyoruz sonunda o kadından

Ayrıca efe aslı-güven'i görecekmiş sevgili olduklarını falan ama aslı unutamadığını fark edecekmiş ve güven anlayacakmış aralarına girdiğini öyle çıkacak diziden diyolar bilmem ne kadar doğru :/

Bu arada ara olur da hakkaten bayram'da falan olursa o zaman rahat rahat izleriz Dağhan'ı ama bana sanki Ağustos'un ortalarında verceklermiş gibi geliyor Dağhan'ın geldiği sıra bakalım artık

tam dağhan eldiğinde ara vercekler. yada mine görcek ilk diolar. mine falan görür. daha sonra tam aslıyla karşılaştıgı anda biter bölüm ve ara erilir. 1.5 ay dio catboy. normalde sezon finali sonrası tatil 3 aydır. bi neci yarımda olsa sezon finali yapcaklar. yarımını 3. sezonda yaptılar temmuzda başladılar. yarısınıda şimdi yaparlar olur biter.
efet
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 2:14 am

YALAN
efeci çocuk
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 6:37 am

CATBOY döktürmüş yine 128 yerine 126 olması sevindirici ya hiç gelmeseydi
bu kadar bekledim birkaç bölüm daha beklerim acelem yok
ebosum
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 7:13 am

paylaşım için teşekkürler 1.madde olabilir çünkü aslı bir çok fırsatı teperek istanbula geliyor diyodu.
2.madde de zaten kendini gösterdi yataktaki kızdır heralde hayal olan
3-4-5-6 mühim değil
7-minenin şirkette işe başladığı bu bölümde yazıyo zaten
9-karşılaştıklarını istiklalde biliyoruz resmi bile var
10-güven bu zaten yalancının teki napıyo beni özlüyomu diye yapar üçkağıtçı numaracı
8-gelcek olursak bir an önce gelsinde ne zaman gelirse gelsin
bu hafta 123.bölüm
2 ağustosta 124.bölüm olsa
9 ağustosta 125. olsa(örneklerde verildiği gibi arkadan görünmesi :D:D)))))
16 ağustosta da efsane geri dönüyor demekki

Ne Metin,
Ne Aslı,
Ne de Deniz.

En güzeli bizim sevgimiz
erdemast
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 8:06 am

güven_savar demiş ki:

aslı ve güven ayrılacaklar aslı güvenin kendisini aldattığını öğrenirse ayırlacaklar zaten güven artık aslıyı sevmiyor Efemizde gelecek 126.bölümde Efe Aslı Aşkı da tekrardan başlayacak İnşallah
efeci çocuk
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 8:11 am

dağhan gelince asıl sezon başlıcak ara olursa tekrar eylülde bayramdan sonra başlayabilir dizi kaldığı yerden
asds
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 10:41 am

Öncelikle catboy söylemesede Efe'nin diziye 128'den erken gelme olasılığı yüksekti hatta Dağhan Külegeç ağustosun ilk günlerinde çekimlerim başlayacak dediğinde bu forumda bir ankette ve bir kaç konuda 125-126 olabaileceğini yazmıştım.Ama bir kaç sorum olacak:

1)Çeşmede flashback çekimleri yapıldı denmiş ama Dağhan Külegeç çekimlerim ağustosta başlıyor dedi.Yani nasıl çeşmede çekim yaptı?

2)Efeyle güven bir kaç bölüm birarada oynayacak denmiş.Yani bu güven kesin çıkıyo diziden demek mi?

3)Ara konusuna gelince ben mi yanlış anladım 1,5 ay ara mı verilecek?

Bu bölümler geçiş bölümleri(123-124-125)asıl sezon Efe diziye dönünce başlayacak.Yani belki şöyle olabilir..Efe 126.bölümde ortaya çıkacak ama yüzü gösterilmeyecek ama izleyici onun Efe olduğunu anlayabilecek(Dövmesinden tanınacak belki).Sonra diziye bir ara verilecek artık ne kadar olursa.Tekrar başladığındada jenerik te falan da gözükecek yani tamamen dönecek.

Asıl korkulan nokta şu olmalı ağustosun başında 1,5 ay ara verilirse efenin dönüşü ekimi bulur.Yani daha çok beklenir.

ahmet488
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 11:20 am

asds demiş ki:
Öncelikle catboy söylemesede Efe'nin diziye 128'den erken gelme olasılığı yüksekti hatta Dağhan Külegeç ağustosun ilk günlerinde çekimlerim başlayacak dediğinde bu forumda bir ankette ve bir kaç konuda 125-126 olabaileceğini yazmıştım.Ama bir kaç sorum olacak:

1)Çeşmede flashback çekimleri yapıldı denmiş ama Dağhan Külegeç çekimlerim ağustosta başlıyor dedi.Yani nasıl çeşmede çekim yaptı?

2)Efeyle güven bir kaç bölüm birarada oynayacak denmiş.Yani bu güven kesin çıkıyo diziden demek mi?

3)Ara konusuna gelince ben mi yanlış anladım 1,5 ay ara mı verilecek?

Bu bölümler geçiş bölümleri(123-124-125)asıl sezon Efe diziye dönünce başlayacak.Yani belki şöyle olabilir..Efe 126.bölümde ortaya çıkacak ama yüzü gösterilmeyecek ama izleyici onun Efe olduğunu anlayabilecek(Dövmesinden tanınacak belki).Sonra diziye bir ara verilecek artık ne kadar olursa.Tekrar başladığındada jenerik te falan da gözükecek yani tamamen dönecek.

Asıl korkulan nokta şu olmalı ağustosun başında 1,5 ay ara verilirse efenin dönüşü ekimi bulur.Yani daha çok beklenir.

zaten öyle olacak efeyi arkadan qösterip ara verecekler yine ekim i bulacak dönmesi
GadRofer
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 5:59 pm

126 ,çoktaaaaan çekilmiştir E Adam ağustos başı dediğine göre şe bi 130-132 arası falan
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 6:01 pm

yha ben dizinin ara vereceğini zannetmem cıvığı çıkar ozaman :s
GadRofer
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 6:02 pm

Ben 16 yaşındayım Ramazanda tatile giren dizi görmedim
♥ NuR ♥
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Paz Tem. 25, 2010 7:28 pm

bn demiştimm barmen olcak diee bak catboyda demiş
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Ptsi Tem. 26, 2010 12:33 am

Bu akşam ak mı kara mı belli olacak çoğu madde için.onlara göre de Jale bırakacak mı Dağhan 126'da mı gelecek Sarp birkaç bölüm sonra gidecek mi falan büyük oranda emin oluruz artık.
umarım doğrudur bu tüyolar : )

ahmet488
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Ptsi Tem. 26, 2010 12:42 am

güven_savar demiş ki:
Bu akşam ak mı kara mı belli olacak çoğu madde için.onlara göre de Jale bırakacak mı Dağhan 126'da mı gelecek Sarp birkaç bölüm sonra gidecek mi falan büyük oranda emin oluruz artık.
umarım doğrudur bu tüyolar : )

hiç sanmam dostum yine en heyecanlı yerinde bitirirler
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Catboy-Yeni Bilgiler   Bugün 3:41 am

Catboy-Yeni Bilgiler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni IP Adresi Buyrun
» Jensen Ackles'in yeni yapımı.....
» Yeni Akademya org