Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Dağhan Külegeç Fan Sitesi

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dead_machine
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 5:59 pm

Kısa bir yaz tatilinden sonra ekrana geri dönen Kavak Yelleri'nde Dağhan Külegeç heyecanı artıyor. Diziye geri döneceği açıklanan Dağhan'ın geri dönmeli formülü hazır.

Bu haftaki bölümün tanıtımlarında Efe'nin diziye geri döneceğinin ilk sinyali verildi. Tanıtımda Pelin Karahan'ın oynadığı Aslı karakteri Efe'nin mezarı başında görülüyor..

Efe'nin mezarının başına biri tarafından davet ediliyor. Efe'nin mezar taşına bakış atıyor Aslı.. Yani Efe'nin bir kaç haftaya kadar dönmesi an meselesi
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 6:09 pm

biyerden alıntı sanırım :roll:

dead_machine
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 6:10 pm

ewt yalnız haber gazetesinden
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 6:12 pm

teşekkürler paylaşım için : )

Tıklaa linkini de verelim

En son güven_savar tarafından Cuma Tem. 09, 2010 6:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dead_machine
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 6:13 pm

önemli değil
BLaSTeR
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 6:13 pm

sadece ne zaman geleceği belirsiz artık..dönüp dönmemesi belirsizliğine tercih ederim bunu..
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 6:14 pm

linki verdim yukarıda isteyenler ordan da bakabilir..

karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 6:36 pm

umarım bir an önce gelir
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 7:14 pm

Bncede artik gelsin ama okudugum yerde 120-125. bölüm arasinda döncek diolar ama hafizasi kayp bi sekilde,bi taraftanda eyllde dönecek diolar neye inancagma sasirdim . .
karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 7:18 pm

[quote="'yorqunéLLa"][b]Bncede artik gelsin ama okudugum yerde 120-125. bölüm arasinda döncek diolar ama hafizasi kayp bi sekilde,bi taraftanda eyllde dönecek diolar neye inancagma sasirdim . . [/b][/quote]
en son haberde de ekim dediler .. :confused:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 7:34 pm

Eee hanqisine inancaz of :( :(
karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 7:36 pm

ben inanmıorum hiçbirine en iisi:D
fragman ve özetlerden takip edin
mrmanken
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Cuma Tem. 09, 2010 8:35 pm

sen ne ayaksın olm....bi sıkıntın mı var....
KYGSZdaghan
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   C.tesi Tem. 10, 2010 8:16 am

sakin olun
efesiz_efe
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   C.tesi Tem. 10, 2010 11:09 am

Bende izledim Aslı : Efe yaşıyo. Mutlaka geri dönücek diyo...
efe sever
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   C.tesi Tem. 10, 2010 11:20 am

dağhan diziye dönmeyi kabul etti acaba şöylemi ikna oldu
sezon finalinde araba uçuruma gitmeden önce aslı birgün mutlaka geri gelicem dedi
öyle birşey söyledin dağhan şimdi kabul etmezsen seyirci ne demez bizi yerden yere vurur mu dediler ki zaten timsi yerden yere vuruyorum ben dağhanı getirmedikleri sürece
BLaSTeR
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   C.tesi Tem. 10, 2010 11:25 am

efe sever demiş ki:
dağhan diziye dönmeyi kabul etti acaba şöylemi ikna oldu
sezon finalinde araba uçuruma gitmeden önce aslı birgün mutlaka geri gelicem dedi
öyle birşey söyledin dağhan şimdi kabul etmezsen seyirci ne demez bizi yerden yere vurur mu dediler ki zaten timsi yerden yere vuruyorum ben dağhanı getirmedikleri sürece

dağhan bunla ikna olur mu ? bence olmaz..daha önce düşüncektiniz felan der.eğer ikna olduysa demekki o kadar ciddi bişey yokmuş sette ne yaşadıysa..
esra_selik
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   C.tesi Tem. 10, 2010 7:09 pm

bende internetten araştırdım efenin kesin döneceğini yanlız eylül ayına kadar sevenlerinin biraz daha sabretmeleri gerektiği yapımcı şirketinin efenin dönüş reytingini yaz aylarında hebe etmek istemediğini yazıyordu....bencede eylülde dönseydi sezon finalinden sonra dönerdi döndü ya sonunda eylülüde bekleriz koskoca bir sezon bekledik dimi arkadaşlarrr.....
anmeselesi
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Paz Tem. 11, 2010 12:16 pm

efenin dönmesi AN MESELESIII

nickimde süperrmiss demi
karamaça*
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Paz Tem. 11, 2010 10:10 pm

heheh an meselesi :D
DağhanKoliq
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Paz Tem. 11, 2010 10:49 pm

Sonuçta dönücek dimi yani İnşallah ya eylülde ya 120-125. bölümler arasında
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000149541393
anmeselesi
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Ptsi Tem. 12, 2010 7:42 am

keske bildirilmeseydii geleceggii....

yani birden pat diye girseee hicbirimiz fark etmeseydik boylleee herkez sokaa girerrddii xDDD
erdemast
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Ptsi Tem. 12, 2010 9:48 am

Efe ( Dağhan Külegeç ) inşallah gelecek arkadaşlar sabırsızlıkla bekliyoruz Efenin geleceği bölümü ama bölümlerde geçmek bilmiyor bugün 121.bölüm yayınlanacak Efe bir an önce gelir inşallah tüm kavak yelleri izleyicileri ve biz sabırsızlıkla bekliyoruz Efenin gelmesini herkez Efeyi bekliyor bir an önce gelir inşallah
zzzeynep
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Ptsi Tem. 12, 2010 12:33 pm

kavak yelleri sevenlerinden sadece bir kısmı efenin dönmewsiini istemiyor onlarda tabiki sarpçılar.aslında bence onlarda isterler içten içede sarpın diziden ayrılmasından korktukları için istemiyorlardır.dizi izlemeyi seven herkes efenin dönmesini ister bence.diziler de heyecan varsa reyting vardır.yalan mı?

e efenin dönüp aslının iki aşk arasında kalması çok fazla heyecan yapar bence.bunun tims ta farkında.bu yüzden de ne yapıp edip dağhanı ikna ettiler.

efesiz kavak yelleri çok sönük kaldı.fazlasıyla...
sulim
Üye
Üye

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Ptsi Tem. 19, 2010 8:31 am

anmeselesi demiş ki:
keske bildirilmeseydii geleceggii....

yani birden pat diye girseee hicbirimiz fark etmeseydik boylleee herkez sokaa girerrddii xDDD
ben tv yi kapatip odama kacardim iyi saatte olsunlar ugradi bana sanirim derdim :: bidahada tövbe bakmazdim kavakyellerine pikolojimi bozdular diye :: :: :: :: ::
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır   Bugün 5:42 am

Dağhan Külegeç'in geri dönme formülü hazır
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dağhan Külegeç Vikipedi
» Doktorlar'da Geri Dönüş Var !
» Dağhan Külegeç Facabook
» Saatlerin anlamı
» Ekin TÜRKMEN [ röportaj ]